In de Phalaenopsis-teelt zijn de laatste tijd allerlei (nieuwe) ontwikkelingen gaande zoals rekenen met lichtsommen, effect van stuurlicht, Het Nieuwe Telen, opkweek in pluggen, daglichtkas, etc.
Tevens vertellen moderne plantsensoren wanneer een gewas het naar zijn zin heeft. In de toekomst zal de plant steeds centraler staan bij het sturen van het klimaat. Om meer inzicht te krijgen in de meetgegevens die deze sensoren verzamelen zult u als Phalaenopsis-teler inzicht moeten hebben in plantenfysiologie en klimaatregeling op macro- en micro niveau.
Om u op de hoogte te houden van deze moderne ontwikkelingen én om uw teelt verder te optimaliseren, organiseert AgraVisi in 2021 2x deze cursus.
Het unieke van deze cursus is dat u met collega Phalaenopsistelers in één groep zit, dus gewasspecifieke kennis krijgt aangeboden!
De cursusleiders bij deze cursus zijn:
- Nollie Marissen (plantenfysioloog)
- Menno Gobielje (voorheen van Bureau IMAC Bleiswijk BV)
- Sander Pot (lichtspecialist van Plant-Dynamics)
- Bonte de Jong (teeltadviseur Fytoconsult)
- Govert Trouwborst (plantfysioloog van Plant Lighting)
We denken dat op deze manier een uniek aanbod tot stand is gekomen, waarmee u zich als Phalaenopsis-teler in korte tijd diepgaand kunt laten informeren over de laatste stand van kennis en techniek op dit terrein en dit direct kunt bespreken met uw vakgenoten, onderzoekers en voorlichters.
Data / cursustijden en locaties:
Donderdag 18, 25 maart, 1 en 8 april 2021 van 14.30 - 21.00 uur bij één of meerdere deelnemende bedrijven.
of
Dinsdag 11, 18, 25 mei en 1 juni 2021 van 09.30 - 16.00 uur bij één of meerdere deelnemende bedrijven.
Tijdens de door ons verzorgde maaltijden is er ruimschoots gelegenheid om elkaar ook informeel te spreken.
U kunt hier een gedetailleerd programma van de cursus aanvragen.
Opmerkingen:
voor werknemers -vallende onder CAO Glastuinbouw- kan subsidie bij Colland worden aangevraagd waardoor 60% van de cursuskosten wordt vergoed